Zbiornik na wodę z kranikiem składany 20 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SKŁADANY - Zbiornik na wodę pitną wyposażony w kranik. Zbiornik ma pojemność 20 litrów. Po napełnieniu ma wymiary 27 x 26 x 27 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa w przezroczystym kolorze.
✅ KOMPAKTOWY - Dzięki temu, że zbiornik jest składany w łatwy sposób możemy go przetransportować, gdyż zajmuje mało miejsca.
✅ UNIWERSALNY - Świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków, campingów, ale również pobytu na plaży czy prac w ogrodzie.
✅ WYGODNY - Wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwi przenoszenie zbiornika. Kranik ułatwi nalewanie wody. W łatwy i wygodny sposób nalejemy do niego wodę.
Zbiornik na wodę pitną z kranem. Idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków, ale również w ogrodzie. Dzięki temu, że jest składany możemy go w łatwy sposób przetransportować. Posiada praktyczny kranik, który ułatwi nalewanie wody oraz rączkę, która sprawi, że przenoszenie zbiornika będzie łatwe i wygodne. Oryginalny produkt holenderskiej marki RedCliffs. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 26 cm |
| Długość | 27 cm |
| Waga (g) | 294 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 30,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Wysokość | 27 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 750 |
| Pojemność | 20 l |