Zegar ścienny złoty miętowy 30 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ ŚCIENNY - Efektowny, okrągły zegar ścienny o średnicy 30 cm. Oryginalna ozdoba salonu czy biura. Grubość zegara wynosi 3 cm. Zegar zasilany jest jedną baterią AA 1,5V (brak w zestawie).
✅ ALUMINIOWY - Rama zegara wykonana z wysokiej jakości aluminium w złotym kolorze.
✅ KLASYCZNY STYL - Idealny do pomieszczeń w klasycznym stylu. Klasyczny wygląd zegara będzie świetnie pasował do każdego wnętrza nadając mu oryginalnego charakteru.
✅ EFEKTOWNY - Tarcza zegara z dużymi cyframi oraz wskazówkami w kolorze złotym. Tarcza zegara jest w kolorze miętowym, dzięki czemu zegar jest bardzo efektowny - zarówno liczby jak i wskazówki są wyraźne.
✅ DEKORACYJNY - Zegar jest modnym dodatkiem oraz ozdobą każdego mieszkania. Może stanowić element dekoracyjny, biura, restauracji, salonu urody itp. Będzie idealnym dopełnieniem każdej aranżacji wnętrza. Utrzymany w modnej kolorystyce.
Zegar ścienny w złotej ramie. Posiada klasyczny design. Pięknie będzie prezentował się w każdym wnętrzu. Zegar może być świetnym pomysłem na prezent np. z okazji parapetówki lub urodzin. Klasyczny styl zegara stanowi dopełnienie każdej aranżacji wnętrza. Utrzymany w modnej kolorystyce. Z jego pomocą w łatwy sposób odczytamy godzinę. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 30 cm |
| Tagi | zegar wiszący|zegar do salonu |zegar na ścianę|klasyczny zegar|zegar glamour |
| Grubość | 3 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Waga (g) | 620 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 34,5 |
| Rodzaj | Zegar ścienny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 31,5 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Materiał | aluminium |
| Waga gabarytowa (g) | 1054 |