Zestaw łazienkowy dolomitowy czarny 3 el.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Praktyczny zestaw łazienkowy 3-elementowy - Zestaw akcesoriów łazienkowych, składający się z: dozownika na mydło, kubka na przybory np. szczoteczki lub pastę oraz podstawki. Zestaw ustawiony na podstawce ma wymiary 17 x 8,5 x 16,5 cm.
✅ Solidnie wykonany - Elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakości dolomitu w eleganckim czarnym kolorze. Tacka z naturalnego drewna bambusowego stanowi dekoracyjny akcent i stabilną podstawę dla akcesoriów.
✅ Przydatny w każdej łazience - Ułatwia organizację przestrzeni wokół umywalki, umożliwiając wygodne przechowywanie szczoteczek i mydła. Praktyczne rozwiązanie, które pomaga utrzymać porządek.
✅ Praktyczna podstawka w zestawie - Wszystkie elementy umieszczone są na podstawce, co pozwala zachować porządek na umywalce i zaoszczędzić miejsce.
✅ Stylowy dodatek do łazienki - Nowoczesne połączenie czerni z naturalnym drewnem bambusowym sprawia, że zestaw będzie estetycznym i praktycznym elementem wyposażenia każdej łazienki.
Komplet akcesoriów łazienkowych. W zestawie: 1x dozownik na mydło (6,5 x 6,5 x 16,5, pojemność 300 ml), 1x kubek na przybory (6,5 x 6,5 x 10,5 cm), 1x podstawka (17 x 8,5 cm). Przydatne w każdym domu. Solidnie wykonane będą stanowić wyjątkowy element dekoracyjny. Akcesoria prezentują się bardzo elegancko i są utrzymane w modnej kolorystyce. Klasyczny kształt sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Materiał | dolomit |
| Waga gabarytowa (g) | 324 |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 3 |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Długość | 17 cm |
| Waga (g) | 694 |