Zestaw przyborów kuchennych ze stojakiem 5 el.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Zestaw przyborów kuchennych wraz ze stojakiem. W zestawie pięć najczęściej używanych przyborów: łyżka, szumówka, chochla, łyżka do makaronu, łopatka, które umieścimy w łatwy sposób na stojaku. Długość przyborów kuchennych wynosi 31,5 cm. Stojak wraz z przyborami ma wymiary zewnętrzna 20 x 39,5 cm.
✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - Przybory kuchenne wykonane z wysokiej jakości nylonu w kolorze biało grafitowym, a stojak na przybory wykonany z tworzywa w grafitowym kolorze.
✅ ODPORNY - Zarówno przybory jak i stojak są odporne na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Przybory kuchenne nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ ŁATWE PRZECHOWYWANIE - Przybory kuchenne możemy przechować w praktycznym stojaku, wówczas zawsze będą na swoim miejscu.
✅ ANTYPOŚLIZGOWY - Stojak posiada antypoślizgowy spód, co zapewni stabilne umocowanie go na blacie kuchennym.
Zestaw pięciu przyborów kuchennych wraz z antypoślizgowym stojakiem. Tworzywo z którego wykonano przybory ma wysoką sztywność i wytrzymałość, odpowiednio użytkowane posłużą długie lata. Dzięki stojakowi przechowywanie przyborów będzie niezwykle łatwe i wygodne. Taki zestaw pozwoli nam zachować porządek w kuchni a przybory będą miały zawsze swoje miejsce. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 13,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 1473.33 |
| Wysokość | 39,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 5 |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20 cm |
| Waga (g) | 465 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 40,5 |