Zmiotka z szufelką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY ZESTAW - Zestaw szufelka ze zmiotką do zamiatania. Szufelka ma wymiary 35,5 x 23,5 x 9,5 cm. Zmiotka ma wymiary 28,5 x 6,5 cm.
✅ SOLIDNY - Wykonana z najwyższej jakości tworzywa w kolorze szarym. Uchwyt zmiotki wykonany z drewna bambusowego.
✅ GUMOWA KOŃCÓWKA - Szufelka wyposażona w gumowy rant gwarantujący idealne przyleganie szufelki do podłoża. Szerokość gumowego rantu wynosi 1 cm.
✅ DO ZAMIATANIA - Pomocna przy zamiataniu wszelkich powierzchni z kurzu, okruszków, sierści itp. Niezbędny zestaw w każdym domu.
✅ MOŻLIWOŚĆ ZAWIESZENIA - Zmiotka i szufelka posiadają otwór, który umożliwi zawieszenie zestawu. Dzięki możliwości zawieszenia przechowywanie będzie dużo wygodniejsze.
Zestaw szufelka ze zmiotką do zamiatania. Utrzymany w modnym połączeniu szarości z drewnem. Zestaw niezbędny w każdym domu. Niezwykle przydatny podczas sprzątania. Z jego pomocą w łatwy sposób uprzątniemy okruszki, kurz i sierść. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 23,5 cm |
| Długość | 35,5 cm |
| Waga (g) | 202 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 35,5 |
| Rodzaj | Szczotka z szufelką |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 23,5 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 1207.5 |
| Wysokość | 9,5 cm |